Fast Finish® 400 perfect
Lakiery samochodowe akrylowe o wysokiej jakości i unikalnej formule, doskonale pokrywa malowaną powierzchnie, szybko wysycha, charakteryzuje się dużą twardością, jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przy malowaniu lakierami metalicznymi nie wymaga stosowania lakieru bezbarwnego.
 
Program FAST FINISH® obejmuje:
 
1. PROGRAM UNIVERSAL 500 ml.
Jest to krótka linia dziewięciu podstawowych lakierów niezbędnych do wykonywania napraw lakierniczych i konserwacyjnych.
  • Czarny połysk,  Czarny mat,  Biały połysk,  Bezbarwny
  • Aluminiowy - typowy lakier do malowania felg
  • Podkład biały,  Podkład szary,  Podkład czerwony
  • Unterbodenschutz - lakier do malowania podwozi

2. PROGRAM CAR COLORS 400 ml.
Jest to linia 183 lakierów akrylowych, odpowiadających 5700 odcieni kolorów stosowanych przez wszystkich liczących się producentów samochodów. PROGRAM CAR COLORS FAST FINISH® obejmuje kolorystykę najlepiej sprzedających się marek samochodów na rynku polskim : FIATA, DAEWOO, OPLA i FORDA


3. FAST FINISH®   NA REGALE.
Zawartość i przejrzystość programu najlepiej oddaje regał. Regał o szerokości 1 metra posiada 15 półek. Na każdej półce jest 14 miejsc na ułożenie lakierów. Pierwsza pólka to lakiery z grupy FAST FINISH® - CAR UNIVERSAL. Jest to krótka linia akryli o poj. 500 ml. Każde z 14 miejsc na półce pozwala na umieszczenie 6 szt. puszek w głąb regału - tj. razem 84 sztuki.


Od 2 do 15 półki zostały ułożone lakiery z drugiej grupy programu FAST FINISH® - CAR COLORS o poj. 400 ml. Ułożone je wg kolejności kodów od 60 000 do 68 550. Półki na lakiery są półleżące i pozwalają na ułozenie 2 warstw puszek tj.:   14 półek x 2 warstwy = 392 sztuki.


4. FAST FINISH®   KATALOG.

Katalog do programu sprzedaży lakierów FAST FINISH® jest skonstruowany w sposób prosty i przejrzysty.

 

Marka samochodu + kod fabryczny = kod FAST FINISH®

BMW 178 + BALTICBLAU METALIC = 61 650

 

Na 95 stronach katalogu znajduje się 5700 orginalnych odcieni klorów liczących się producentów samochodów z kmpleksowym ujęciem kolorystyki wiodących w sprzedazy na rynku polskim takich koncernów jak : FIAT, DAEWOO, OPEL i FORD.

 

Program FAST FINISH® - CAR COLORS ujął 5700 odcieni kolorów w liczbie 183 puszek aerozoli na regale - gdziekazda z nich posiada swój kod od nr. 60 000 do 68 550.

 


Temat

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu


Dodatkowe uwagi

';