Środki techniczne w sprayu

Tutaj jesteś: Oferta » Środki techniczne w sprayu


Cynk metaliczny w sprayu ZINK METALLISCHER
Chroni i naprawia uszkodzone konstrukcje ocynkowane lub ich elementy, szczególnie w miejscach spawów czy cięcia blach. Ponadto doskonale służy do konserwowania profilii aluminiowych a także ma szerokie zastosowanie w przemysle np.: przy budowie maszyn czy rurociągów ipt.
 
Preparat szybkoschnący, o doskonałe przyczepności do metali kolorowych i z żelaza. Można go lakierować po wyschnięciu. Odporny na działanie wysokich temperatur (do 300o C).
Dostępna pojemnośćPył cynkowy 97%

Podkład z pyłu cynkowego nadaje się wybitnie do części niepolakierowanych i piaskowanych chroniąc przed korozją i agresywnymi substancjami. Nadaje się również do naprawy spoin zgrzewanych itp. jak np. termicznie ocynkowanych materiałów budowlanych. Zawiera 97% cynku metalu, zgodnie z normą DIN 50976. Podkład z pyłu cynkowego ma słabe szare zabarwienie i dlatego stosuje się go najczęściej w miejscach nie znajdujących się bezpośrednio w zasięgu wzroku albo jako warstwa podkładowa dla powłoki lakieru.  

Dostępna pojemnośćCzyszczenie styków

Środek do czyszczenia styków o bardzo dobrej rozpuszczalności. Parametry produktu: odporny na korozję, nie pozostawia osadu, nieprzewodzący, doskonałe rozpylanie. Do stosowanie w różnych pozycjach.  

Dostępna pojemnośćDo usuwania uszczelek

Spray do usuwania uszczelek. Parametry produktu: Optymalny efekt dzięki wysokiej lepkości, bardzo dobra rozpszczalność.  

Dostępna pojemnośćOchrona styków elektrycznych

środek konserwujący zapobiegający problemom z uruchamianiem silnika wywołanym przez wilgoć. Parametry produktu: wodoodporny, dobre właściwości penetrujące. Środek chroniący przed działaniem wilgoci. Odporny na wodę, sól oraz słabe kwasy i zasady.  

Dostępna pojemnośćOlej penetrujący

Skuteczne narzędzie do poluźniania zardzewiałych części. Parametry produktu: dobre właściwości penetrujące, zawiera grafit i MoS2. Środek chroniący przed działaniem wilgoci. Chroni przed rdzą, do stosowania w różnych pozycjach. Doskonałe rozpylanie.  

Dostępna pojemnośćPianka do czyszczenia szyb SCHAUMEREINIGER
Rewelacyjny środek do usuwania trwałych zabrudzeń z powierzchni szklanych i luster, takich jak plamy ze smoły, oleju, tłuszczu oraz wszelkiego rodzaju insekty z szyb i reflektorów samochodowych. Preparat czyści doskonale części chromowane, plastikowe a także tapicerowane w domu i samochodzie.
Dostępna pojemnośćPreparat uniwersalny odrdzewia-penetruje

Preparat wielozadaniowy mający zastosowanie w warsztatach oraz do użytku domowego. Penetruje, odrdzewia, działa antykorozyjnie, usuwa wilgoć i smaruje. Smaruje zamki, gwinty, zawiasy, zawory, elementy trące. Penetruje i poluzowuje zapieczone i skorodowane sworznie, złącza, przeguby i wszelkiego rodzaju połączenia śrubowe. Usuwa wilgoć i pozostawia ochronną warstwę antykorozyjną.  

Dostępna pojemnośćSilikon w spray

Silikon w sprayu Perfect jest hydrofobowym smarem w aerozolu. Znajduje zastosowanie jako środek smarujący: dla zachowania elastyczności części gumowych i dla zapobiegnięcia ich wysuszenia, dla ochrony syntetycznych amortyzatorów przed odkładaniem się brudu, dla odświeżenia koloru czarnych i matowych elementów, jako środek pomocny przy montażu szyb samochodowych, jako środek do smarowania zamków, zawiasów oraz łańcuchów.  

Dostępna pojemnośćSmar przemysłowy

Spray do smarowania przekładni łańcuchowych. Parametry produktu: zapobiega zużyciu i przyklejaniu, działanie oleju z właściwościami smaru, doskonała stabilność mechaniczna i termiczna, wodoodporny.  

Dostępna pojemnośćZmywacz wielozadaniowy

Preparat przeznaczony jest do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Odtłuszcza szkło, ceramikę, metale przed klejeniem, usuwa silikon. Czyści i odtłuszcza elementy układu hamulcowego, sprzęgła i napędu.  

Dostępna pojemnośćŚrodek do czyszczenia hamulców BREMSENREINIGER
Idealnie czyści z oleju, smaru i pyłu - tarcze, przewody hamulcowe, cylindry a także inne części w podobny sposób zabrudzone. Nie powoduje korozji . Nie niszczy elementów gumowych i plastikowych.
Dostępna pojemność